FİRMALARA , KURUMLARA, KİŞİLERE dilersen...   devamı...

Hizmetlerimiz

 
web tasarım
web tasarım, e-ticaret
web yazılım


 
 

 

 

 

Sunar Bilişim Kimdir?

 

 

 
 

Şirketlerin ve işletmelerin ürettikleri veya satışlarını yaptıkları ürünleri sundukları hizmetleri  interaktif ortamlardaki stretejilerinin belirlemesinde ve buna parelel olarak yeni çözümler üretilmesinde danışmanlık yapan , internet teknolojileri ve elektronik ortamda pazarlama iletişim alanındaki birikimlerini projelendiren bir internet firmasıdır.


SUNAR  çalıştığı firmaların hedef  kitlelere ulaşabilmesi için elektronik ortamlarda etkin çözümler ve iş planları hazırlar ve uygular.


SUNAR   uzman kadrosuyla iş ihtiyacınızı karşılayacak güçlü ,etkin ve kalıcı çözümler üretir. bu çözümler müşterisinin müşterilerinin başarıya ulaşması için gerekli ,ister ticari,ister pazarlama üzerine ,isterse diğer işletimsel planlar olsun mutlaka yatırımın geri dönüşünü sağlayabilecek niteliktedir. Sunar danışmanları ,Pazar kaynaklarını yakından takip ederek , bu alandaki son gelişmeleri  projelerine yansıtır. Böylece farklı pazarlarda , farklı şartlar altında çalışan şirketlere uygun yöntemler önermektedir.

   
 
SUNAR BİLİŞİM NE YAPAR ?


Son birkaç yıl içinde web teknolojik uğraş olmaktan cıkıp ,önemli bir iş aracı olmuştur .
Sunar yaptığı tasarımları dinamik uygulamaları ve etkin pazarlama hizmetini sunmaktadır.

 

     Kendini internatif çözümler sunan bir teknoloji firması olarak konumlandıran sunar Bilişim buna bağlı olarak  oluşan bilgi birikimini yepyeni projelerle markaların hizmetine sunmaktadır.

 

      Rekabetin gün gectikçe arttığı ve  Pazar koşullarının zorlaştığı ülkemizde artık  klasik pazarlama tekniklerini kullanmak yeterli değil. Markaların kendilerini tanıtmak için , kullanmadıkları reklam alanı kalmamakla birlikte  inanılmaz bütcelerle firma veya ürünlerine satış pazarı arıyorlar . biz size bu yolda öncülük etmek için Türkiye;deki  eşi benzeri bulunmayan bir web portalında yer vermekten mutluluk duyacağız daima  birlikte olmak dileğimizle   sağlığınız ve başarılarınız ebedi olsun …..

 

 

   
   
   
web tasarim, iletisim
 
web tasarım , talep formu
Google Adwords
 

Emlak Web Sitesi

emlak web site - web tasarım

Ürün Yönetimli Firma Sitesi

yönetimli firma web tasarım

E-Ticaret Web Site

e-ticaret web tasarım

Oto Galeri Web Sitesii..:: Web Tasarım Sunar Bilişim ::..

Çafer Çolpan işmerkezi Cad. No:39 / 5 MERKEZ / EDİRNE
Tel : 0 284 214 80 60            info@sunarbilisim.com