FİRMALARA , KURUMLARA, KİŞİLERE dilersen...   devamı...

Hizmetlerimiz

 
web tasarım
web tasarım, e-ticaret
web yazılım


 
 

 

 

 

Google Adwords

 

 

 
 

UZMANLIK
Reklamlarınız büyük kampanya yönetim deneyimine sahip Reklamlar.biz bünyesindeki uzmanlar (Adwords Qualified Professional) tarafından hazırlanır, raporlanır ve interaktif olarak yönetilir. Yüksek bütçeli reklam kampanyalarında danışmanlığı hizmeti ücretsiz olarak sunulur.

MALİYET
Google reklamları performans tabanlıdır, Reklamlar.biz tarafından hazırlanan yüksek performans gösteren reklamlar ile daha düşük maliyet ile daha yüksek performans elde edersiniz. Reklamınızın daha düşük maliyetle, daha üst sıralarda gözükür, bu sayede daha yüksek tıklanma oranlarına ulaşılır.

ZAMANLAMA
Kampanyanızın başarı raporları (tıklama oranları, maliyetler) uzmanlarımız tarafından interaktif olarak kontrol edilerek en uygun şartlar ile reklamlarınızın kitlenize ulaştırılması garantilenir.

ESNEKLİK
Reklamz uzmanları tarafından sürekli yapılan araştırma ve internet kullanıcı trendleri analizlerine göre reklamlarınız sürekli güncellenir. Hedef kitlenize ve ürünlerinize uygun olarak kampanyalarınız güncel gelişmelere (etkinlikler, özel günler hatta haberler) göre düzenlenir.

Arama sonuçlarının dışında ürünlerinizin hedef kitlesine yönelik web siteleri bulunarak site hedefli (site targeting) özel kampanyalar düzenlenir. Niş kitlelere kolayca ulaşılır, düşük maliyetle yüksek geri dönüş oranları elde edilir.

Google Adwords Reklamlarının Tıklama Başı Maliyet ücretlendirmesi sayesinde esnek reklam bütçeleri oluşturmanızı sağlar.

Reklamlarınızı Global veya Ülke bazında Google raklamlarını kullanabileceğiniz gibi, dilerseniz, sadece seçtiğiniz dilleri kullanan ziyaretçilere gösterebilirsiniz.
İstediğiniz gün veya saatlerde reklamlarını açabilir veya kapayabilirsiniz.
Geri dönüşüm oranları çok yüksek olan Adwords reklamlarınız hakkında detaylı raporlar alabilirsiniz. Bir e-ticaret siteniz varsa, hangi kelimeden gelen kullanıcıların daha çok satışa dönüştüğünü analiz edebilir ya da e-posta haber listenize üye olup olmadıklarını takip edebilirsiniz.

Çıkaracağınız analizler sayesinde gerekirse reklamlarınızda iyileştirmelere gidebilir, verimsiz anahtar kelimeleri çıkarabilir, yerlerine yenilerini ekleyebilirsiniz.
Hedef kitlenizi iyice büyütmek isterseniz uzman ekibimiz ile reklamlarınızın gösterilmesini sağlayabilirsiniz.

 
web tasarim, iletisim
 
web tasarım , talep formu
Google Adwords
 

Emlak Web Sitesi

emlak web site - web tasarım

Ürün Yönetimli Firma Sitesi

yönetimli firma web tasarım

E-Ticaret Web Site

e-ticaret web tasarım

Oto Galeri Web Sitesii..:: Web Tasarım Sunar Bilişim ::..

Çafer Çolpan işmerkezi Cad. No:39 / 5 MERKEZ / EDİRNE
Tel : 0 284 214 80 60            info@sunarbilisim.com