FİRMALARA , KURUMLARA, KİŞİLERE dilersen...   devamı...

Hizmetlerimiz

 
web tasarım
web tasarım, e-ticaret
web yazılım


 
 

 

 

 

Faydalı Bilgiler

 

 

 
 
Alan Adı Nedir?
Web sitelerine ulaşmak için internet tarayıcı programınızın adres satırına yazdığınız "www" ile başlayan ve .com, .net, .org vs.. biten tanıma domain denir.  Türkçeleştirilmiş Bir diğer  söylenişide  alan adı dır.

Dinamik Web Sitesi Nedir
Sürekli güncellenmesi veya değişiklikleri kullanıcı tarafından yapılması gereken bir web dizaynı, amaca uygun bir programlama alt yapısı ve bir yönetim paneli ile hazırlanır. Bu yapıdaki bir sitede değişiklikler hızlı yapılarak sitenin daha güncel kalması sağlanır. Örnek vermek gerekirse; Web sitenize haber eklenmesi Web sitenize yeni linkler eklenmesi Resim galerisine yeni resimlerin eklenmesi Ürünlerin resimlerinin ve bilgilerinin güncellenmesi İçerik güncellemesi. . gibi bu örnekler çoğaltılabilir.
Flash Sitesi Nedir
Flash web site tasarımı: Bazen web tasarımı projesinin gereği olarak görselliğin ön plana çıktığı tasarımlar olabilir, bu tip durumlarda sitenin temelini zengin flash uygulamaları ile oluşturulur.  SUNAR BİLİŞİM flash animasyon uygulamalarınız için firmanıza özgü, yaratıcı çözümler sunmaktadır. Web sitenizi tamamen bir flash uygulaması olarak yaratabileceğiniz gibi web sitenizin girişinde ve bazı bölümlerinde etkileşimi artırmak için animasyon uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Örneğin sitenizin içinde yer alacak bir banner uygulamasını, ziyaretçilerin dikkatini çekmek istediğiniz bölümleri, buton yapılandırmasını, ve diğer kısımları animasyon uygulamaları ile yapılandırabilirsiniz. Örnek: www.balkandekorasyon.com sitesinde mutfak tasarımı butonuna tıklayabilirsiniz.
Teslimat
Web sitesinin müşteriye ait alan adı ve host altında normal yayına geçirilmesi


Web sitesinin işlevselliği ve yeni fırsatlar açısından bir kanıya varabilmek için gözlem altında tutulması, müşterinin ihtiyaç duyabileceği ek yardımları ve ihtiyaçlarının karşılanması

İyi Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?
İyi bir web sitesi için, iyi bir projelendirme gerekir. İyi bir projelendirme için; - Hedefler net olarak belirlenmeli, - Kaynaklar ortaya konmalı (Bütçe, İçerik, Zaman, vb.) - Planlama yapılmalı (Süreçler, Kişiler, Alt görevler) - Proje test edilmeli ve son rötuşlar yapılmalıdır. En son ve en önemlisi site hayata geçtikten sonra başlar. Herhangi bir değişiklik veya ekleme için her zaman destek sağlayacak bir tasarım ve dizayn ekibinin olması.
Statik Web Sitesi Nedir?
Bu tip web sitelerde ihtiyaçlar güncelleme gerektirmiyorsa uygulanmaktadır . Bu hizmetimiz daha düşük maliyetler sunmak için, içinde program olmayan statik sayfalar ile tasarım kurgulanmasıdır. Statik websitesi,verileri sık aralıklarla değişmeyecek, iyi hazırlanmış arayüz tasarımı ile müşterileri etkilemek isteyen, küçük flash animasyonlarla ürün ve hizmetlerini ön plana çıkartmayı amaçlayan, websitesi üzerinden tanıtım, telefon yolu ile veya birebir görüşerek pazarlama yapmak isteyen, websitesini bir amaç olarak değil, tanıtımı ve ulaşılabilirliği arttırmak için bir araç olarak kullanacak, dijital medyanın (internet) çok iyi bir tanıtım kanalı olduğunu farkedip, hemen yer etmek isteyen şirketler içindir. Ve yönetilenilinir özelliği olmayan bir yapıdır.
Web Sitesinin Faydaları
İnternet ve mobil komünikasyon çağımızın en büyük iki yeniliğidir. İnternet şu an bilgi paylaşımının ve araştırılmasının en popüler yoludur. Mobil komünikasyon ise kısa haber ve mesajlaşma alanında popülerliğini sürdürmektedir. Bu iki teknolojide kullanım alanlarını günden güne genişletmekte ve popülerlik kazanmaktadır. İnternet mobil komünikasyon sistemlerine göre daha çok veri aktarım becerisine sahiptir. Bunun yanında internet servisleri hem servis veren hem de alan için diğer sistemlere göre çok daha ucuzdur. web sitesi sahibi olarak reklam ve pazarlama anlayışınızı geliştirebilirsiniz. profesyonel bir web sayfası dizaynı ile firma prestijinizi arttırabilirsiniz. sanal ortamda oluşturacağımız showroom ile ürün veya hizmetinizi hedef kitleye en etkili ve görsel yoldan sunabilirsiniz. internet sitesi sahibi olursanız 7/24 ulaşılabilir olursunuz. çeşitli görsel animasyonlarla ürünlerinizin özelliklerini ön plana çıkarabilirsiniz. internet üzerinden kampanyalarınızı daha geniş kitleye kısa sürede duyurabilirsiniz. ürün veya hizmetlerinizin içeriği ve de fiyatları hakkında bilgi verebilirsiniz. müşterinin size gelmesine gerek kalmadan siz müşteriye ulaşmış olursunuz. müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz. ürünlerinizi internet sitesi üzerinden pazarlayabilirsiniz (e-ticaret). web sayfalarını yazıcadan çıkartarak broşür olarak müşterilerinize sunabilirsiniz. zaman kavramını değiştirebilir websitesi üzerinden az iş gücüyle çok iş yapabilirsiniz. Firmanın Google.com.tr Arama Motorunda sektöründe ve İlinde Bulunma İmkanı Bazen 1. Sayfa 1. Sırada Firmanın yaptığı İş Kolunda Kelime bazında google.com.tr arama motorunda bulunma imkanı Firmanın Web sayfası olması halinde Web sayfasına çok çabuk ulaşılma ve bulunma imkanı Firmaya ait tüm bilgilerin kullanıcı tarafından anlık olarak internetten güncelleme imkanı Video Kayıt ile Tanıtım cd'si çoğaltma ve dağıtma maliyetinin sıfıra indirme imkanı. Firmanın Kendine ait Tüm bilgilerini Değiştirme İmkanı. Video Hariç Her bölüm. Son Eklenen Firma Önceki Kayıtlı bulunan Tüm firmalara Otomatik olarak maille bildirilir. Böylece son kayıt olan firma aynı anda kendinden önce Kayılı binlerce firmaya Kayıt Olur Olmaz duyurulmuş olacaktır.

 

 
web tasarim, iletisim
 
web tasarım , talep formu
Google Adwords
 

Emlak Web Sitesi

emlak web site - web tasarım

Ürün Yönetimli Firma Sitesi

yönetimli firma web tasarım

E-Ticaret Web Site

e-ticaret web tasarım

Oto Galeri Web Sitesii..:: Web Tasarım Sunar Bilişim ::..

Çafer Çolpan işmerkezi Cad. No:39 / 5 MERKEZ / EDİRNE
Tel : 0 284 214 80 60            info@sunarbilisim.com